חילוץ משאיות – שירותי דרך מקצועים

רכבי חילוץ של המוסך

נתקעת עם המשאית בדרך ואתה נדרש לחילוץ? אנא צור קשר ונעמוד לשירותך:

03-5566060(בשעות פעילות המוסך)

 

 

לקוחותינו הקבועים הוותיקים נהנים משרות תיקוני דרך וחילוץ משאיות ורכב כבד הפועל 24 שעות 6 ימים בשבוע.  למרכז השירות שני רכבי חילוץ המזוודים במירב החלפים והציוד למתן פתרונות לחילוץ משאיתך. מטרת המחלקה היא מתן מענה למשאיות תקועות בדרך שאינן בקרבת מוסך. כך, בחלק מהמקרים ניתן לחסוך עלויות על גרר או הגעה למוסך. על מנת לקצר עבורך את משך ההגעה והטיפול, רכב עם תקלה במקומות מרוחקים יקבל שרות ממוסכים סמוכים למקום התקלה, הקשורים בהסדר עם מוסכנו.

עבורנו שירות טוב הוא זמינות!

אנחנו עומדים לרשותך כמעט בכל שעות היממה כיוון שאנחנו מבינים מהו פירושו של רכב מושבת עבורך. במקרה ולא ניתן לטפל במשאית בדרך, נדאג לשלוח גרר שיביא את משאיתך למוסך.

מה יש לבצע במקרה של תקלה?

ראשית כל, יש להעביר את המשאית למקום בטוח שאינו מסכן או מפריע לתנועה בדרך. לאחר מכן יש ליצור קשר עם המוסך להבנת הבעיה, האם ניתן להגיע בנסיעה? נדרש גרירה או חילוץ דרך?

תקלות בלוח השעונים:

במשאית ישנם סוגים שונים של התראות. ההתראות מחולקות להתראה על תקלות קריטיות ולא קריטיות.

התראה על תקלה שאינה קריטית תופיע בלוח שעונים בצבע כתום. במקרה כזה, יש לעצור בצד במקום בטוח ולעיין בסוג התקלה בספר רכב. מומלץ להביא את רכבך למוסך בהקדם האפשרי.

דוגמא לתקלה לא קריטית (כתומה)

 

התראה על תקלה קריטית תופיע בלוח השעונים בצבע אדום. במקרה כזה יש לעצור בצד במקום בטוח. המשך נסיעה עשויה להביא לנזק בלתי הפיך לרכבך, לכן יש לקרוא לשירותי חילוץ דרך או גרר בהתאם.

דוגמא לתקלה קריטית (אדומה)

 

ליעוץ ותמיכה בתקלות ניתן ליצור עמנו קשר ואנחנו נעמוד לשירותך בטלפון ובדרכים.

 

 

 

דילוג לתוכן